13.5x6x10.5
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€359.99 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
RA632-131-001
corresponds to OEMManufacturer:
Total Source America
Product Information "13.5x6x10.5"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Reifenprofil | Smooth |
| Gesamtdurchmesser | 343 mm |
| Gesamtdurchmesser | 13.5 in |
| Gesamtbreite | 152 mm |
| Gesamtbreite | 6.0 in |
| Innendurchmesser | 267 mm |
| Innendurchmesser | 10.5 in |
| Aufsteckbar | Stahlzylinder |