Abstreifer
(€3.07 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
172831
corresponds to OEMManufacturer:
Manitou
Product Information "Abstreifer"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 12.0 mm |
| Innendurchmesser | 0.47 in |
| Außendurchmesser | 20.0 mm |
| Außendurchmesser | 0.79 in |
| Gesamthöhe | 6.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.24 in |
| Typ | R07 |
| Nennarbeitshöhe | 4.0 mm |
| Nennarbeitshöhe | 0.16 in |
| Wellen | false |
| Art der Nut | Offen |