Abstreifer
€5.37 / Stück*
(€6.39 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
500414
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Abstreifer"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 30.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.18 in |
| Außendurchmesser | 40.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.57 in |
| Gesamthöhe | 4.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.16 in |
| Typ | R64 |
| Wellen | false |
| Art der Nut | Offen |