Achse
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€10.36 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
0230142
corresponds to OEMManufacturer:
Latec
Product Information "Achse"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Hauptform der Achse | Gerade |
| Gesamtlänge | 50.0 mm |
| Gesamtlänge | 2.0 in |
| Größter Fertigdurchmesser | 17.0 mm |
| Größter Fertigdurchmesser | 0.7 in |
| Anzahl der Radialnuten | 2 |
| Gehärtet | false |
| Geschliffen | false |
| Material | Stahl |