Achse
(€55.07 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
41996
corresponds to OEMManufacturer:
Crown
Product Information "Achse"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Gesamtlänge | 149.8 mm |
| Gesamtlänge | 5.9 in |
| Größter Fertigdurchmesser | 20.0 mm |
| Größter Fertigdurchmesser | 0.8 in |
| Gehärtet | true |
| Geschliffen | true |
| Material | Stahl |