Achse
(€7.22 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
605665
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Achse"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Hauptform der Achse | Gerade |
| Gesamtlänge | 80.0 mm |
| Gesamtlänge | 3.1 in |
| Größter Fertigdurchmesser | 12.0 mm |
| Größter Fertigdurchmesser | 0.5 in |
| Geschliffen | false |
| Material | Stahl |