Anlasser
€274.61*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€326.79 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 7-9 weeks
Product number:
4995641
corresponds to OEMManufacturer:
Hangcha (Hc)
Product Information "Anlasser"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Startertyp | Standardausführung |
| Anzahle der Zähne | 10 |
| Spannung | 24 V |
| Durchmesser des Halses | 92 mm |
| Durchmesser des Halses | 3.6 in |
| Anzahl der Löcher | 3 |
| Art des Kopfes | Ohne Nase |