Anlasser
(€237.94 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
8971128652
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "Anlasser"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Startertyp | Exzentrisch |
| Anzahle der Zähne | 9 |
| Spannung | 12 V |
| Leistung | 2.2 kW |
| Durchmesser des Halses | 95 mm |
| Durchmesser des Halses | 3.7 in |
| Anzahl der Löcher | 2 |
| Art des Kopfes | Ohne Nase |