Antriebsrad
€286.37 / Stück*
(€340.78 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: approx. 1 month (on request!)
Product number:
685748
corresponds to OEMManufacturer:
Manitou
Product Information "Antriebsrad"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Typ | Mit Keilnut |
| Durchmesser des Rads: | 406 mm |
| Durchmesser des Rads: | 15.98 in |
| Breite des Rads: | 127 mm |
| Breite des Rads: | 5.0 in |
| Radprofil | Block |
| Breite der Keilnut | 10.0 mm |
| Breite der Keilnut | 0.39 in |
| Durchmesser der Welle | 33.0 mm |
| Durchmesser der Welle | 1.3 in |
| Antriebsrad | Dichtprofile |
| Farbe des Rads | Grau |