Arbeitsleuchte
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€58.29 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
265419
corresponds to OEMManufacturer:
Manitou
Product Information "Arbeitsleuchte"
| Form des Arbeitslichtes | Oval |
| Gesamtlänge | 161 mm |
| Gesamthöhe | 100 mm |
| Gesamtbreite | 99 mm |
| Befestigungsposition | sideways |
| Minimale Spannung | 12 V |
| Number of connectors | 1 |
| Halterung vorhanden | false |
| Lichtschutz vorhanden | false |
| Handgriff vorhanden | false |
| Schalter vorhanden | false |
| Rechte Seite/linke Seite/beide Seiten | Beide Seiten |
| Leuchtmittel enthalten | true |
| Replaceable lens | false |
| Material Linse | glass |
| Art der Technologie | halogen |
| ECE-R23 (Rückwärts) | false |