Aufkleber
(€3.94 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
498326
corresponds to OEMManufacturer:
Manitou
Product Information "Aufkleber"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Kategorie | Maschine |
| Typ | Fahrerkabine |
| Untertyp | Pfeil |
| Breite | 120 mm |
| Breite | 4.7 in |
| Höhe | 110 mm |
| Höhe | 4.3 in |
| Reflektierend | false |