Aufkleber
(€9.33 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
52966
corresponds to OEMManufacturer:
Genie
Product Information "Aufkleber"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Kategorie | Marke |
| Typ | Ausrüstungstypen/Serien |
| Breite | 325 mm |
| Breite | 12.8 in |
| Höhe | 137 mm |
| Höhe | 5.4 in |
| Form | Rechteckig |
| Reflektierend | false |