Axiallager
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€65.41 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
231-1054
corresponds to OEMManufacturer:
Bepco
Product Information "Axiallager"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Metrische oder imperiale Serie | Metrische |
| Innendurchmesser | 65.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.559 in |
| Außendurchmesser | 97.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.819 in |
| Gesamtbreite | 19.0 mm |
| Gesamtbreite | 0.748 in |
| Lagerwerkstoff | Stahl |