Axiallager
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€41.59 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
9901352
corresponds to OEMManufacturer:
Hubtex
Product Information "Axiallager"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art des Lagers | Axialkugellager |
| Metrische oder imperiale Serie | Metrische |
| Innendurchmesser | 90.0 mm |
| Innendurchmesser | 3.543 in |
| Außendurchmesser | 120.0 mm |
| Außendurchmesser | 4.724 in |
| Gesamtbreite | 21.8 mm |
| Gesamtbreite | 0.858 in |
| Lagerwerkstoff | Stahl |