Back-up Ring
(€17.35 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
15943-82491
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "Back-up Ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 125.4 mm |
| Innendurchmesser | 4.94 in |
| Außendurchmesser | 133.5 mm |
| Außendurchmesser | 5.26 in |
| Gesamthöhe | 2.9 mm |
| Gesamthöhe | 0.11 in |
| Typ | BU02 |
| Form des Sicherungsrings | Offen |
| Material | PTFE, Bronze |