Back-up Ring
(€3.39 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
G27Z433031
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "Back-up Ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 64.6 mm |
| Innendurchmesser | 2.54 in |
| Außendurchmesser | 70.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.76 in |
| Gesamthöhe | 1.4 mm |
| Gesamthöhe | 0.06 in |
| Typ | BU02 |
| Form des Sicherungsrings | Geschlossen |
| Material | PTFE, Bronze |