Bandage Gummi
€86.70 / Stück*
(€103.17 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
13590730541
corresponds to OEMManufacturer:
Crown
Product Information "Bandage Gummi"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Reifenprofil | Smooth |
| Gesamtdurchmesser | 254 mm |
| Gesamtdurchmesser | 10.0 in |
| Gesamtbreite | 127 mm |
| Gesamtbreite | 5.0 in |
| Innendurchmesser | 165 mm |
| Innendurchmesser | 6.5 in |
| Aufsteckbar | Stahlzylinder |