Bohrer Und SchaftfrÄser
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€44.30 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
004190124
corresponds to OEMManufacturer:
Beta
Product Information "Bohrer Und SchaftfrÄser"
| Sort | drill |
| Type | stone drill |
| Subtype | hammer drill |
| Diameter of the tip | 18 mm |
| Total length (metric) | 250 mm |
| Material to cut | stone |
| Material | high speed steel |
| Shape of the shank | SDS plus |
| Weight | 254 g |