Bremsbacke
(€64.19 incl. 19% VAT)
Ready for dispatch in 1 day, delivery time 2-3 days
Product number:
143542
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Bremsbacke"
| Materialentype | Metall |
| Montage des Bremsbelags | Kleben |
| Länge L | 138 mm |
| Breite B | 41 mm |
| Höhe H | 50 mm |
| Hebeltyp | Einzelhebel |
| Lage Hebel | Hebel befindet sich rechts |
| Vernieteter Bolzen | ohne |