BremsklÖtze
(€29.18 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
0173301
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "BremsklÖtze"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art | Gebogenes Polster |
| Anzahl der Bremsbeläge | 1 |
| Gesamtlänge | 100 mm |
| Gesamtlänge | 3.9 in |
| Gesamthöhe | 41.0 mm |
| Gesamthöhe | 1.6 in |
| Gesamtdicke | 8.0 mm |
| Gesamtdicke | 0.31 in |
| Verschleißanzeige vorhanden | false |