Buchse
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€18.12 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
139925
corresponds to OEMManufacturer:
Climax (Kalmar-Uk)
Product Information "Buchse"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art der Buchse | Buchse mit Bund |
| Außendurchmesser | 54.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.1 in |
| Innendurchmesser | 50.5 mm |
| Innendurchmesser | 2.0 in |
| Durchmesser des Kragens | 75 mm |
| Durchmesser des Kragens | 3.0 in |
| Gesamtlänge | 63 mm |
| Gesamtlänge | 2.5 in |
| Kragendicke | 3.0 mm |
| Kragendicke | 0.12 in |
| Buchsenmaterial außen | Nylon |
| Metrische oder imperiale Serie | Metrische |