Buchse
€6.85*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€8.15 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
228842-002
corresponds to OEMManufacturer:
Toyota
Product Information "Buchse"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art der Buchse | Buchse ohne Bund |
| Außendurchmesser | 30.1 mm |
| Außendurchmesser | 1.2 in |
| Innendurchmesser | 25.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.0 in |
| Gesamtlänge | 12 mm |
| Gesamtlänge | 0.5 in |
| Buchsenmaterial außen | Faser |
| Buchsenmaterial innen | Teflon |
| Metrische oder imperiale Serie | Metrische |