Buchse
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€1.82 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
342563
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Buchse"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art der Buchse | Buchse ohne Bund |
| Außendurchmesser | 9.0 mm |
| Außendurchmesser | 0.4 in |
| Innendurchmesser | 5.0 mm |
| Innendurchmesser | 0.2 in |
| Gesamtlänge | 10 mm |
| Gesamtlänge | 0.4 in |
| Buchsenmaterial außen | Bronze |
| Außen schmieren | true |
| Metrische oder imperiale Serie | Metrische |