Buchse
€40.56*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€48.27 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
437333162071
corresponds to OEMManufacturer:
Toyota
Product Information "Buchse"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art der Buchse | Buchse ohne Bund |
| Außendurchmesser | 24.0 mm |
| Außendurchmesser | 0.9 in |
| Innendurchmesser | 20.0 mm |
| Innendurchmesser | 0.8 in |
| Gesamtlänge | 16 mm |
| Gesamtlänge | 0.6 in |
| Buchsenmaterial außen | Stahl |
| Metrische oder imperiale Serie | Metrische |