Buchse
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€18.29 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
51056920
corresponds to OEMManufacturer:
Caterpillar
Product Information "Buchse"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art der Buchse | Buchse ohne Bund |
| Außendurchmesser | 39.3 mm |
| Außendurchmesser | 1.5 in |
| Innendurchmesser | 35.5 mm |
| Innendurchmesser | 1.4 in |
| Gesamtlänge | 35 mm |
| Gesamtlänge | 1.4 in |
| Buchsenmaterial außen | Synthetisch |
| Metrische oder imperiale Serie | Metrische |