Buchse
€14.36*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€17.09 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
XR310-220006-000
corresponds to OEMManufacturer:
Hangcha (Hc)
Product Information "Buchse"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art der Buchse | Buchse ohne Bund |
| Außendurchmesser | 48.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.9 in |
| Innendurchmesser | 35.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.4 in |
| Gesamtlänge | 29 mm |
| Gesamtlänge | 1.1 in |
| Buchsenmaterial außen | Stahl |
| Metrische oder imperiale Serie | Metrische |