Distanzscheibe
(€1.88 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
0149894
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Distanzscheibe"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Typ | Passscheibe |
| Material | Stahl |
| Außendurchmesser | 54.8 mm |
| Außendurchmesser | 2.16 in |
| Stärke | 0.5 mm |
| Stärke | 0.0197 in |
| Innendurchmesser | 47.3 mm |
| Innendurchmesser | 1.86 in |