Distanzscheibe
€11.87 / Stück*
(€14.13 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
0157032
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Distanzscheibe"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Typ | Passscheibe |
| Material | Stahl |
| Außendurchmesser | 26.6 mm |
| Außendurchmesser | 1.05 in |
| Stärke | 2.2 mm |
| Stärke | 0.0866 in |
| Innendurchmesser | 21.0 mm |
| Innendurchmesser | 0.83 in |