Distanzscheibe
(€8.52 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 8-10 weeks
Product number:
0715225
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Distanzscheibe"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Typ | Karosseriescheibe |
| Material | Stahl |
| Außendurchmesser | 62.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.44 in |
| Stärke | 4.0 mm |
| Stärke | 0.1575 in |
| Innendurchmesser | 20.5 mm |
| Innendurchmesser | 0.81 in |
| Produktionsprozess | Gestanzt |
| Gehärtet | false |
| Geschliffen | false |