Distanzscheibe
(€2.76 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
145668
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Distanzscheibe"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Typ | Passscheibe |
| Material | Stahl |
| Außendurchmesser | 63.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.48 in |
| Stärke | 1.8 mm |
| Stärke | 0.0709 in |
| Innendurchmesser | 50.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.97 in |