Distanzscheibe
€7.61 / Stück*
(€9.06 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
4269295
corresponds to OEMManufacturer:
John Deere
Product Information "Distanzscheibe"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Typ | Passscheibe |
| Material | Stahl |
| Außendurchmesser | 80.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.15 in |
| Stärke | 0.5 mm |
| Stärke | 0.0197 in |
| Innendurchmesser | 39.7 mm |
| Innendurchmesser | 1.56 in |
| Produktionsprozess | Gestanzt |
| Geschliffen | false |