Distanzscheibe
€3.23 / Stück*
(€3.84 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
4491683
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Distanzscheibe"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Typ | Karosseriescheibe |
| Material | Stahl |
| Außendurchmesser | 39.6 mm |
| Außendurchmesser | 1.56 in |
| Stärke | 2.5 mm |
| Stärke | 0.0984 in |
| Innendurchmesser | 31.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.22 in |
| Produktionsprozess | Gestanzt |
| Gehärtet | false |
| Geschliffen | false |