Distanzscheibe
€1.62 / Stück*
(€1.93 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
8420498
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Distanzscheibe"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Typ | Passscheibe |
| Material | Stahl |
| Außendurchmesser | 67.8 mm |
| Außendurchmesser | 2.67 in |
| Stärke | 1.0 mm |
| Stärke | 0.0394 in |
| Innendurchmesser | 55.5 mm |
| Innendurchmesser | 2.19 in |