Distanzscheibe
(€30.73 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 6-8 weeks
Product number:
E01D412241
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "Distanzscheibe"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Typ | Passscheibe |
| Material | Stahl |
| Außendurchmesser | 89.7 mm |
| Außendurchmesser | 3.53 in |
| Stärke | 0.5 mm |
| Stärke | 0.0197 in |
| Innendurchmesser | 61.1 mm |
| Innendurchmesser | 2.41 in |