Distanzscheibe
(€11.54 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
G15X433201
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "Distanzscheibe"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Typ | Passscheibe |
| Material | Stahl |
| Außendurchmesser | 40.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.57 in |
| Stärke | 5.0 mm |
| Stärke | 0.1969 in |
| Innendurchmesser | 25.0 mm |
| Innendurchmesser | 0.98 in |
| Produktionsprozess | Gedreht |
| Geschliffen | false |