Druckfeder
€4.38*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€5.21 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
95325124
corresponds to OEMManufacturer:
OM-Pimespo
Product Information "Druckfeder"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Typ | Runder Draht |
| Durchmesser der Spule | 20.7 mm |
| Durchmesser der Spule | 0.81 in |
| Gesamtlänge der Feder | 53.0 mm |
| Gesamtlänge der Feder | 2.09 in |
| Drahtdurchmesser | 2.0 mm |
| Drahtdurchmesser | 0.08 in |
| Anzahl der Wicklungen | 9 |
| Federende vorhanden | true |
| Fertige Feder | false |
| Material | Stahl |