Element Main Airfilter
(€22.42 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
810300000018
corresponds to OEMManufacturer:
Ep Forklift
Product Information "Element Main Airfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 185.0 mm |
| Außendurchmesser | 7.28 in |
| Innendurchmesser | 110.0 mm |
| Innendurchmesser | 4.33 in |
| Länge | 365.0 mm |
| Länge | 14.37 in |
| Form | Rund |