FÜhrungsring
(€3.15 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
0529693
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "FÜhrungsring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 45.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.77 in |
| Außendurchmesser | 50.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.97 in |
| Gesamthöhe | 5.4 mm |
| Gesamthöhe | 0.21 in |
| Typ | G1 |
| Material | Polyamid |