FÜhrungsring
€28.90 / Stück*
(€34.39 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
11107254
corresponds to OEMManufacturer:
Volvo
Product Information "FÜhrungsring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 210.0 mm |
| Innendurchmesser | 8.27 in |
| Außendurchmesser | 219.0 mm |
| Außendurchmesser | 8.62 in |
| Gesamthöhe | 23.5 mm |
| Gesamthöhe | 0.93 in |
| Typ | G1 |
| Material | Phenolharz |