FÜhrungsring
€33.34 / Stück*
(€39.67 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
11107289
corresponds to OEMManufacturer:
Volvo
Product Information "FÜhrungsring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 143.0 mm |
| Innendurchmesser | 5.63 in |
| Außendurchmesser | 150.0 mm |
| Außendurchmesser | 5.91 in |
| Gesamthöhe | 21.9 mm |
| Gesamthöhe | 0.86 in |
| Typ | G1 |
| Material | Phenolharz |