FÜhrungsring
(€5.84 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
2000605007
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "FÜhrungsring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 42.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.65 in |
| Außendurchmesser | 47.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.85 in |
| Gesamthöhe | 10.3 mm |
| Gesamthöhe | 0.41 in |
| Typ | G1 |
| Material | Phenolharz |