FÜhrungsring
(€8.85 incl. 19% VAT)
Ready for dispatch in 1 day, delivery time 2-3 days
Product number:
528926
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "FÜhrungsring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 58.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.28 in |
| Außendurchmesser | 63.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.48 in |
| Gesamthöhe | 5.3 mm |
| Gesamthöhe | 0.21 in |
| Typ | G1 |
| Material | Phenolharz |