FÜhrungsring
€3.65 / Stück*
(€4.34 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
9300605003
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "FÜhrungsring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 40.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.57 in |
| Außendurchmesser | 45.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.77 in |
| Gesamthöhe | 10.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.39 in |
| Typ | G1 |
| Material | Polyamid |