FÜhrungsring
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€32.21 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
9445302
corresponds to OEMManufacturer:
Fiat
Product Information "FÜhrungsring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 32.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.26 in |
| Außendurchmesser | 36.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.42 in |
| Gesamthöhe | 9.4 mm |
| Gesamthöhe | 0.37 in |
| Typ | G1 |
| Material | Polyamid |