Federring
€1.55 / Stück*
(€1.84 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
8412074
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Federring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Typ | Geschlossen |
| Außendurchmesser | 29.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.14 in |
| Stärke | 3.0 mm |
| Stärke | 0.12 in |
| Höhe | 3.95 mm |
| Höhe | 0.16 in |
| Innendurchmesser | 13.0 mm |
| Innendurchmesser | 0.51 in |
| DIN-norm | DIN 6796 |