Filter
€80.58 / Stück*
(€95.89 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
3010235
corresponds to OEMManufacturer:
Hubtex
Product Information "Filter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Produktstil | Hidráulico |
| Außendurchmesser | 60.5 mm |
| Außendurchmesser | 2.38 in |
| Innendurchmesser | 27.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.06 in |
| Länge | 309.0 mm |
| Länge | 12.17 in |
| Gesamtlänge | 309.0 mm |
| Gesamtlänge | 12.36 in |