Filter
(€81.68 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
32925983
corresponds to OEMManufacturer:
JCB
Product Information "Filter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 26.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.02 in |
| Länge | 98.0 mm |
| Länge | 3.86 in |
| Flanschdurchmesser | 48.0 mm |
| Gesamtlänge | 98.0 mm |
| Gesamtlänge | 3.92 in |