Filter
€23.59 / Stück*
(€28.07 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
4692230
corresponds to OEMManufacturer:
John Deere
Product Information "Filter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Produktstil | Schmieröl |
| Außendurchmesser | 82.5 mm |
| Außendurchmesser | 3.25 in |
| Innendurchmesser | 41.4 mm |
| Innendurchmesser | 1.63 in |
| Länge | 157.0 mm |
| Länge | 6.18 in |
| Gesamtlänge | 157.0 mm |
| Gesamtlänge | 6.28 in |