Frontleuchte
(€15.95 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
523541
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Frontleuchte"
| Typ Frontleuchten | rectangular |
| Länge L1 | 86 mm |
| Breite B | 84 mm |
| Höhe H | 51 mm |
| Bracket present | false |
| Guard present | false |
| Horizontal mounting | false |
| Vertical mounting | false |
| Niedrigste Spannung | 12 V |
| Höchste Spannung U2 | 24 V |
| Abblendlicht | false |
| Grosslicht | false |
| Standlicht JA/NEIN | true |
| Tagfarlight vorhanden | false |
| Blinkleuchte | true |
| Foglight present | false |
| RE/LI/N | both sides |
| Leuchten Vorhanden | false |
| Replaceable lens | false |
| Art der Technologie | incandescent |
| E-Geprüft | true |