Gelenklager
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€98.04 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
NF944-47064-00
corresponds to OEMManufacturer:
Unicarrier
Product Information "Gelenklager"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art des Lagers | Radialgelenklager |
| Art der Dichtung | Unversiegelt |
| Innendurchmesser | 40.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.575 in |
| Außendurchmesser | 62.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.441 in |
| Breite des Innenrings | 1.299 in |
| Breite des Innenrings | 33.0 mm |
| Breite des Außenrings | 1.102 in |
| Breite des Außenrings | 28.0 mm |
| Lagerwerkstoff | Stahl |